lgmwc2013

 

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że LG odczeka ponad rok zanim przedstawi światu nowe urządzenie z serii G Flex, którego charakterystyczną cechą będzie elastyczny wyświetlacz i tym samym wyginający się cały smartfon. Okazuje się, że jednak Koreańczycy przyspieszą swoje prace.

 

LG oficjalnie zapowiedziało, że G Flex 2 zostanie przedstawiony światu jeszcze w tym roku, w drugiej jego połowie. Razem z elastycznym smartfonem, premierę swoją będzie miał charakterystyczny phablet Koreańczyków ukryty pod nazwą Vu 4. Jego najważniejszą cechą jest oczywiście wyświetlacz, który nieszablonowo prezentuje obraz w proporcjach 4:3. Niestety, ale nie zostały ujawnione żadne konkretne dane, co do specyfikacji i nie pozostaje nam nic innego jak powtórzy, że następca znanego nam dzisiaj G Flexa będzie posiadał jeszcze bardziej unikalną cechę niż samoregenerująca się obudowa. Także wyświetlacz w dobie rosnącej ilości pikseli na jeden cal powinien zostać ulepszony pod tym kątem i prezentować obraz w rozdzielczości 1080p (1920×1080). W kwestii Vu 4 powinniśmy spodziewać się oczywiście ulepszeń z zakresu samej specyfikacji i dorównania do dzisiejszej konkurencji. Bardzo możliwe, że również rozdzielczość w tym modelu ulegnie zwiększeniu – obecnie wynosi ona 1280×960.

 

Oba powyższe smartfony należą do charakterystycznych i wygląda na to, że są opłacalne jeżeli sam producent na długo przed oficjalną premierą zapowiada ich prezentację.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.