smartfony samsunga z radeonem

Pierwszy smartfon Samsunga z aparatem pod ekranem może zadebiutować już w przyszłym roku

Newsy

Samsung to jedna z tych firm, która nieustannie stara się wprowadzać nowości do swoich urządzeń. Jeszcze niedawno panował „szał” na czytniki linii papilarnych pod ekranem, a dziś to już norma, która nikogo przesadnie nie zadziwia. Teraz podobnie jest z aparatami pod ekranem. Okazuje się, że pierwszy smartfon Samsunga z takim rozwiązaniem może zadebiutować już w przyszłym roku.

Smartfon Samsunga z aparatem pod ekranem w przyszłym roku

Samsung wycofuje produkcję z Chin

Najnowsze doniesienia informują, że jeszcze w tym miesiącu Samsung rozpocznie produkcję odpowiedniego podzespołu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to firma ma produkować 30 tysięcy sztuk miesięcznie dla smartfona, który ma się ukazać już w przyszłym roku. Dokładna data nie jest niestety znana, ale wiemy za to, że pierwszym urządzeniem Koreańczyków z aparatem pod ekranem nie będzie na pewno żaden z przedstawicieli rodziny Galaxy S11.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Odblokowywanie twarzą w Pixelu 4 wymaga poprawek, bo aktualnie jest zbyt niebezpieczne

Jest za to szansa, że aparat pod ekranem trafi do Galaxy Fold 2, który według plotek ma zadebiutować już w kwietniu. Oczywiście opracowanie odpowiedniej technologii to nie bułka z masłem, bo Samsung wciąż męczy się z kilkoma problemami. Największym wydają się wciąż być panele OLED, które muszą być jak najbardziej przezroczyste, by wszystko działało sprawnie. Oczywiście Samsung nie potwierdził oficjalnie opisywanego doniesienia, więc mimo wszystko radzę brać do siebie tego newsa z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x