Samsung Galaxy A 2021

Samsung zarejestrował nazwy nowych smartfonów z serii Galaxy A

Newsy

Samsung właśnie zarejestrował nazwy dla telefonów Galaxy serii A, które uzupełnią jego odnowioną markę w 2021 roku. Odnowiona seria A jest wielkim krokiem naprzód koreańskiego producenta. Wcześniej były to smartfony ze średniej i niskiej półki o znacznie wyższej cenie, niż sugerowałyby to parametry. Firma jednak postanowiła całkowicie zmienić podejście w tej kwestii. Przede wszystkim ceny najnowszych modeli są naprawdę niskie. Dodatkowo producent w ramach serii wypuszcza telefony od najniższej po najwyższą półkę. Wątpliwości nie budzi także nazewnictwo, w którym im wyższy numer, z tym lepszym smartfonem mamy do czynienia.

Samsung Galaxy A 2021

Samsung Galaxy A 2021

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

 

Serwis GalaxyClub odkrył, że Samsung złożył wniosek o rejestrację znaków towarowych na nazwach ośmiu nowych urządzeń Galaxy A w Unii Europejskiej: Samsung A12, A22, A32, A42, A52, A62, A72 i A92. Co ciekawe brakuje w nich słowa Galaxy, ale ich opisy jasno wskazują, że właśnie o te smartfony chodzi. Co ciekawe Samsung nie zarejestrował modelu A82. Warto jednak pamiętać, że Galaxy A80 był modelem dość eksperymentalnym. Możliwe więc, że Samsung zarejestruje jego następcę, dopiero kiedy postanowi przetestować jakąś nową funkcję.

Zobacz też: Seria Redmi Note przekroczyła magiczną granicę. Xiaomi ma powód do dumy

Te zgłoszenia pojawiają się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Samsung złożył wniosek o rejestrację znaków towarowych na nazwach telefonów z serii A 2020. Teraz producent pracuje nad Galaxy A51, Galaxy A71 i Galaxy A91. Smartfony te mają zostać zaprezentowane w przyszłym roku z systemem Android 10 na pokładzie. Jak więc widać nowa strategia firmy się sprawdza i będzie stosowana przez kilka najbliższych lat. Jeszcze w tamtym roku mało kto uwierzyłby, że Samsung będzie znany z produkcji smartfonów o niezwykle korzystnym stosunku możliwości do ceny. Ten rynek wciąż potrafi zaskakiwać.

Źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x