oppo n1 mini  7

 

Smartfony z dopiskiem mini nigdy nie przestaną nas zadziwiać. Z jednej strony mają to być urządzenia pomniejszone w stosunku do pierwowzoru, ale niestety specyfikacja często wskazuje na zupełnie inny model.  Z drugiej strony dostajemy urządzenia, które wcale nie są takie małe.

 

Z pewnością do tej drugiej kategorii urządzeń będzie należeć Oppo N1 Mini, którego mogliśmy już poznać w maju za sprawą certyfikacji. Pomniejszona phamera w stosunku do pierwowzoru posiądzie obrotową górną część obudowy, na której znajdzie się aparat i jedna dioda LED (N1 posiada dwie sztuki). Jednak pamiętajmy, że w nazwie tego smartfonu znajduje się słówko „Mini”, ale to urządzenie będzie posiadać 5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 1280×720. To nie gwarantuje małych rozmiarów.

 

oppo n1 mini konferencja

 

Niemniej jednak wszelkie szczegóły poznamy już za 3 dni, gdyż 30 maja Oppo oficjalnie przedstawi N1 Mini z 8-rdzeniowym układem. Niestety, ale jeszcze nie wiemy czy będzie to dzieło MediaTeka czy Samsunga. Z kolei pewne jest, że ten model powstanie w dwóch wersjach, z czego jedna zostanie wzbogacona o moduł LTE.

 

Najważniejsze cechy z N1 zapewne znajdą się w jego pomniejszonej jego wersji (na przykład O-Touch), ale najważniejsza jest cena, a z tą u Oppo jest zawsze różnie. Próżno spodziewać się taniego smartfonu od tej chińskiej firmy.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.