ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oppo reno2

Seria Oppo Reno2 w Polsce! Poznajcie ich ceny i słuchawki Enco Q1

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wczoraj swoje święto miało Google, prezentując serię Pixel 4 i wiele innych urządzeń. Dzisiaj to Oppo wychodzi ze swoimi nowościami, które poniekąd już znamy. Seria Reno2 została przedstawiona w Chinach, a dzisiaj debiutuje na innych rynkach, w tym w Polsce. Dodatkowo firma umacnia swoją pozycję w Europie i zapowiada swoją obecność w Niemczech, Portugalii oraz Belgii w 2020 roku. Firma dodatkowo przedstawiła słuchawki Enco Q1, więc przejdźmy od razu do konkretów.

Premiera Oppo Reno2 debiutuje w Polsce

Na wstępie pamiętajmy, że Oppo zaprezentowało trzy modele z serii Reno2 – bazowy, Reno2 Z i Reno2 F. Ten ostatni nie dotrze do Polski, co poniekąd potwierdza tylko, że Chińczycy chcą dotrzeć do osób, które oczekują topowych wymagań. Pełna specyfikacja została zawarta na powyższych kartach produktowych. Naturalnie to fotografia ma kluczowe znaczenie w całości, więc firma chwali się takimi trybami jak Ultra Dark, Ultra Wide, Ultra Macro i usprawniony tryb portretowy z dodatkowymi efektami.

Firma też skupia się na graczach, wspominając o specjalnych trybach Touch Boost 2.0, Frame Boost 2.0 i Game Space, które jednocześnie mają lepsze wysokie doznania z rozgrywki.

Oppo Enco Q1 – pierwsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

oppo enco q1 sluchawki

Teoretycznie zupełnie nowym produktem jest Oppo Enco Q1, czyli pierwsze bezprzewodowe słuchawki firmy z aktywną redukcją szumów. Oppo stosunkowo niedawno było znane właśnie jako producent audio, czego mogliście się dowiedzieć, gdy przedstawialiśmy Wam historię marki. Tym samym Enco Q mogą pochwalić się hybrydową, aktywną redukcją hałasu, która analizuje i eliminuje dźwięki otoczenia w czasie rzeczywistym. Oprócz wysokiej jakości, na uwagę zasługuje również akumulator, który może dostarczać energię przez nieprzerwanie przez 15 godzin, gdy korzystamy z ANC i 22 godzin, gdy nie przeszkadza nam zewnętrzny hałas. Za sprawą gniazda USB-C regeneracja ogniwa zajmuje tylko 10 minut.

Ceny Oppo Reno2 i Enco Q1 w Polsce

oppo reno2

W Polsce ceny dzisiejszych nowości od Oppo kształtują się następująco:

  • Oppo Reno2 (czarny i niebieski) dostępny będzie od 17 października:
    • 8/256 GB: 2299 złotych
  • Oppo Reno2 Z (czarny i biały) dostępny będzie od 17 października
    • 8/128 GB: 1699 złotych
  • Oppo Enco Q1 (czarny i pomarańczowy) od 22 października w sklepach Media Markt
    • 359 złotych

Zobacz też: Windows przestaje być istotny dla Microsoftu.

Dajcie znać, co sądzicie o nowych smartfonach i słuchawkach. Zastanawiacie się już nad zakupem, którejś z dzisiejszych nowości Oppo?

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy