LG G Watch pozwoli wykonywać połączenia – slot na karty USIM tajną bronią Koreańczyków

1 minuta czytania
Komentarze
lg g watch usim

Obecnie oczekujemy na oficjalną premierę G3, od której dzielą nas już tylko niecałe trzy godziny. Jednak po prezentacji flagowego modelu LG na pierwsze miejsce zapewne wejdą plotki dotyczące G Watcha, a więc inteligentnego zegarka opartego na projekcie Google w postaci Android Wear.

Smartwatch od LG, podobnie jak Moto 360, został już zaprezentowany i wiemy, że takie urządzenia z pewnością pojawią się na rynku, ale oficjalnych szczegółów dotyczących chociażby specyfikacji wciąż brak. Tak oto do Sieci przedostała się informacja jakoby G Watch miał posiadać slot na kartę USIM, a więc sam zegarek mógłby pozwalać na wykonywanie połączeń i tym samym w pełni uzależnić się od smartfonu. Bardzo możliwe, że będzie to odpowiedź na Gear Solo, o którym pisaliśmy wcześniej. Cała informacja robi wrażenie jeżeli cena poniżej 900 złotych utrzyma się również w oficjalnym wydaniu. Niemniej jednak razem z powyższą plotką pojawiła się wiadomość, że taka wersja G Watcha z początku będzie dostępna tylko na rodzimym rynku u operatora LG U+.

Premiera zarówno G Watcha jak i Moto 360 ma się odbyć po konferencji Google I/O, która odbędzie się 25 czerwca, a więc za niecały miesiąc. Wtedy bardzo możliwe, że poznamy więcej szczegółów dotyczących pierwszych dwóch urządzeń opartych na projekcie Android Wear.

źródło: GSMArena.com

Motyw