ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pixel 4 xl premiera

Seria Pixel 3 dostanie funkcje z Pixela 4

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Google wczoraj oficjalnie zaprezentowało rodzinę Pixel 4. Nie można jednak powiedzieć, że gigant nas czymś zaskoczył, bo o jego nowych flagowcach dowiedzieliśmy się wszystkiego na długo przed ich premierą. Dziś dowiedzieliśmy się za to, że użytkownicy rodziny Pixel 3 dostaną wkrótce aż dwie funkcje z Pixela 4. To miły gest Google.

Pixel 3 z funkcjami z najnowszego Pixela 4

problemy Google Pixel 3a i 3a XL 

Właściciele Pixela 3 mogą się cieszyć, bo dostaną wkrótce dwie funkcje z najnowszego Pixela 4. Oczywiście przez „Pixela 3” mam tutaj na myśli całą rodzinę, czyli następujące smartfony: Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a i Pixel 3a XL. Wracając jednak do wspomnianych funkcji: chodzi tutaj o tryb astrofotograficzny i Live Caption.

Zobacz także: Smartfony z rodziny Samsung Galaxy S10 można odblokować niezarejestrowanym odciskiem palca… dzięki taniej folii ochronnej

Ta pierwsza pozwala na wykonywanie lepszych zdjęć nocnego nieba, jednak z uwagi na ograniczenia sprzętowe rodziny Pixel 3, te nie będą tak dobre, jak w przypadku serii Pixel 4. Jeśli chodzi o Live Caption, to jest to świetna funkcja pozwalająca na włączenie napisów do filmów w czasie rzeczywistym, niezależnie, czy mamy je na telefonie, czy przeglądamy w Internecie. Co interesujące, rozwiązanie nie wymaga połączenia z siecią. Tryb astrofotograficzny ma zadebiutować na Pixelach 3 wraz z aktualizacją 7.1 Aparatu Google, a Live Caption z grudniowym uaktualnieniem oprogramowania. Lepiej późno, niż wcale, prawda?

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy