lg g3 design ss

 

Dzisiaj LG oficjalnie pokaże model, który już skrywa niewiele tajemnic przed nami. Flagowy model Koreańczyków specyfikacją na tle znanej nam już konkurencji będzie wyróżniał się głównie jednym elementem: 5,5-calowym wyświetlaczem prezentującym obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440).

 

Oczywiście dzisiejsza premiera także będzie wiązała się z wieloma różnymi nowościami typu ustawianie ostrości zdjęć za pomocą lasera czy też cienkie ramki w okół wyświetlacza, którymi niedawno LG chwaliło się dając pstryczka w nos Samsungowi. Największą z niewiadomych jest obudowa, która z plotek ma zostać wykonana z tworzywa sztucznego, ale wiele mówi się również o metalowej wersji. Jak jednak będzie naprawdę? Tego dowiemy się z następującego streamu konferencji, która rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego:

 

 

Odliczanie już zostało rozpoczęte także miejmy się na baczności i czekajmy na to co w Nowym Yorku, Londynie, San Francisco, Singapurze, Istambule i Seulu zaprezentuje LG. Konferencję będzie można również oglądać na stronie producenta: Klik! Także nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać oficjalnego pojawienia się G3 i porównać wszelkie informacje z tym, co dotychczas udało nam się zebrać na temat następcy lubianego modelu G2.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.