lg G Pad 7.0 1

 

LG w kwestii rywalizacji na rynku tabletów obecnie jest mocno w tyle. Mimo że w ofercie tej firmy znajdziemy bardzo udany model G Pad 8.3 to poza nim portfolio Koreańczyków nie może nikogo zaprezentować. Jednak doskonale wiemy, że to się zmieni za sprawą trzech produktów konkurujących z niezbyt lubianą przez swój brak rozwoju serią Galaxy Tab Samsunga.

 

Nowe G Pady – jak już zdarzyło nam się pisać – będą posiadały przekątne 7-, 8- i 10.1- cali, a więc dokładnie tyle samo co Galaxy Taby. LG te modele zapowiedziało dwa tygodnie temu krótko je opisując jako: najmniejszy model będzie idealnie leżał w jednej dłoni, średni oferował będzie idealne połączenie rozrywki i płynnej wielozadaniowości, a największy to również zabawa jak i duża bateria. Takie opisy wiele nie mówią, ale ujawniona, a raczej potwierdzona specyfikacja pozwoli każdemu z osobna zinterpretować słowa LG:

 

  • układ Snapdragon 400 (1,2 GHz, 1 GB RAM);
  • aparaty: 3 i 1,3 MPx;
  • 8 GB wbudowanej pamięci (+microSD);
  • akumulator o pojemności 4000 mAh (G Pad 7.0);
  • wymiary: 113.8 x 189.32 x 10.15 mm (G Pad 7.0);
  • waga: 310 g;
  • Android 4.4 KitKat z odświeżoną nakładką Optimus.

 

Na koniec pozostało mi się podzielić z Wami zdjęciami przedstawiającymi właśnie najmniejszy tablet, który będzie oferowany w serii G Pad w dwóch kolorach (biały, czarny) w najbliższym czasie:

 

lg G Pad 7.0 2 lg G Pad 7.0 9 lg G Pad 7.0 8 lg G Pad 7.0 7 lg G Pad 7.0 6 lg G Pad 7.0 5 lg G Pad 7.0 4 lg G Pad 7.0 3

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.