Nowe smartfony w ofercie Orange

Newsy

orangeandroid1

Orange nie słynie z szerokiego wachlarza urządzeń działających pod kontrolą Androida. Na szczęście coś się ruszyło i do oferty wprowadzono 3 ‚zielone’ smartfony.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

LG-Optimus-3D-600x360

Pierwszym z nich jest LG Swift 3D P920, znany także jako Optimus 3D. Oczywiście najważniejszą jego cechą jest obsługa technologii 3D, która nie wymaga okularów. Dodatkowo, dostajemy 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×800 oraz porządny procesor ARM Cortex A9 1 GHz.

chacha1

Kolejną propozycją jest HTC ChaCha, który wyróżnia się przede wszystkim klawiaturą QWERTY oraz dedykowanym facebookowym przyciskiem. Wyposażony jest w 2,6-calowy wyświetlacz, a płynność zapewnić ma procesor 800 MHz i 512 MB RAM.

wildfire-s-2

Do puli dodano również HTC Wildfire S – ulepszoną wersję Wildfire. Taktowanie procesora zostało zwiększone do 600 MHz, a pamięć RAM osiągnęła bardzo przyzwoite 512 MB. Poprawiono także największą bolączkę starszego brata – rozdzielczość ekranu, która w tym modelu wynosi 320×480.

Wprowadzone telefony nie są rewolucyjne (chociaż Swift 3D bardzo cieszy), ale dobrze wiedzieć, że Orange nie zapomina o Androidzie. W końcu ‚lepszy rydz niż nic’.

źródło: Blog Rzecznika Prasowego TP


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x