oneplus 7 pro aktualizacja

OxygenOS w końcu dostanie tryb obsługi jedną ręką

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OxygenOS to świetna i niesłychanie popularna nakładka. Znajdziemy ją na wszystkich smartfonach marki OnePlus, które bardzo często otrzymują nowe aktualizacje oprogramowania. Firma nie spoczywa bowiem na laurach i nieustannie ulepsza swoją nakładkę. Dziś dowiedzieliśmy się, że już do OxygenOS w końcu trafi wyczekiwany przez wielu tryb obsługi jedną ręką. Aż chciałoby się krzyknąć: nareszcie!

Tryb obsługi jedną ręką w OxygenOS stanie się faktem

oxygenos tryb obsługi jedną ręką

Choć ciężko w to uwierzyć, w OxygenOS wciąż próżno jest szukać trybu obsługi jedną ręką z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście ma to ulec zmianie, o czym poinformował jeden z pracowników firmy na sesji AMA (Ask Me Anything – Zapytaj Mnie o Cokolwiek) na forum OnePlus. Pewien użytkownik zapytał, czy w opisywanej nakładce pojawi się kiedyś tryb obsługi jedną ręką, bo urządzenia stają się coraz szersze i dłuższe. Ku uciesze wielu użytkowników, Zed Z w odpowiedzi zdradził, że OnePlus pracuje już nad implementacją tej funkcji.

Zobacz także: Smartfony z rodziny Galaxy S10 można odblokować niezarejestrowanym odciskiem palca… dzięki taniej folii ochronnej

Niestety nie podano nawet przybliżonej daty, w której możemy się spodziewać wyczekiwanego ułatwienia. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że długo już nie poczekamy. Nie ma co ukrywać – trzeba przyznać, że strasznie to dziwne, że OnePlus przez tak długi czas nie pomyślał o trybie obsługi jedną ręką. Większość producentów zaimplementowała go już lata temu.

Źródło: 9to5Google

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy