google pixel 4 5g oh so orange

Pixel 4 w Europie będzie wyraźnie tańszy od Pixela 3? Na to wygląda

Newsy

Pixel 4 to bez dwóch zdań smartfon, o którym dowiedzieliśmy się najwięcej przed premierą spośród wszystkich urządzeń, jakie dotychczas ujrzały światło dzienne. Wczoraj pisałem o zawartości pudełka Pixela 4 i oficjalnych pokrowcach dla niego przeznaczonych, a dzisiaj mam dla was coś jeszcze lepszego. Co takiego? Ano doniesienie mówiące o tym, że cena Pixela 4 w Europie będzie wyraźnie niższa od tej, z jaką startował Pixel 3.

Cena Pixela 4 w Europie zapowiada się zaskakująco dobrze

google pixel 4 materialy promocyjne

Niedawno pisałem, że ceny nowych Pixeli nie zapowiadają się zbyt atrakcyjnie. Coś zupełnie innego wynika jednak z dzisiejszych doniesień. Otóż w niemieckim sklepie internetowym Media Markt na chwilę pojawiły się smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL. Oferty szybko zdjęto, jednak w internecie nic nie ginie – pierwsze urządzenie kosztowało tam 799 euro (ok. 3431 zł), czyli o 100 euro mniej niż Pixel 3 w dniu swojej premiery.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Z kolei Pixela 4 XL w niemieckim Media Markt wyceniono na 899 euro (ok. 3861 zł) za wariant z 64 GB pamięci wbudowanej, co także jest miłym zaskoczeniem – Pixel 3 XL kosztował na start 949 euro (ok. 4075 zł). Szczerze mówiąc nie wygląda na to, by sklep pomylił się przy wycenie. Zapowiada się więc na to, że Google rzeczywiście zdecydowało się na obniżenie cen w Europie. To bez wątpienia świetne doniesienie, jednak wciąż nie można brać go za pewnik. Wszystko stanie się jasne już dziś, kiedy to gigant z Mountain View zaprezentuje swoje flagowce.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x