ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Enjoy 10

Poznaliśmy datę premiery Huawei Enjoy 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Huawei jest na fali, jeśli chodzi o częstotliwość wydawania nowych smartfonów. Chiński producent wręcz nieustannie ogłasza nowe produkty – niedawno pokazał model Enjoy 10 Plus, czyli smartfona, który ma szansę stać się ogromnym hitem. Teraz zdradził datę premiery wersji „bez plusa”, która zapowiada się równie dobrze, co ta „z plusem”.

Huawei Enjoy 10 – data premiery przestała być tajemnicą

huawei enjoy 10 data premiery

Huawei Enjoy 10 będzie smartfonem ze średniej półki, który zapowiada się naprawdę ciekawie. W jego wnętrzu znajdziemy m.in. Kirina 710F wraz z towarzystwem 4 lub 6 GB RAM-u. Ekran urządzenia będzie mógł poszczycić się przekątną 6,39 cala i rozdzielczością 720p. Wracając jednak do jego premiery: ta odbędzie się już za trzy dni, a dokładnie 18 października.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Oczywiście wspomniana data dotyczy Chin, bo na razie niestety nie wiadomo, czy Huawei Enjoy 10 kiedykolwiek opuści bramy Państwa Środka. Byłoby smutno, gdyby tak się nie stało, bo opisywane urządzenie ma być świetnie wycenione. Gdyby trafiło do Polski, to biorąc pod uwagę bardzo rozsądne ceny Enjoy 10 Plus, podstawowa wersja najprawdopodobniej kosztowałaby mniej niż 700 zł. Niestety na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak trzymanie kciuków, by Chińczycy zdecydowali się na rozpoczęcie sprzedaży Enjoy 10 Plus także w naszym kraju.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy