honor 20 lite 20i 10i specyfikacja wyglad cena

Poznaliśmy datę premiery „nowego” Honora 20 Lite

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Oferta Chińczyków bywa skomplikowana. Niedawno pisałem, że wkrótce światło dzienne ujrzy „nowy Honor 20 Lite„. Nowy, bo Honor 20 Lite jest już u nas w sprzedaży od dawna, jednak w Chinach ten sam sprzęt można znaleźć w sklepach pod nazwą Honor 20i. Jakiś czas temu firma ogłosiła, że wkrótce wypuści Honora 20 Lite w Chinach, co oznacza, że jeśli wspomniane urządzenie trafi do innych krajów, w tym do Polski, to jego nazwa zostanie zmieniona. Dla ułatwienia, przyjmijmy, że mówimy o „nowym Honorze 20 Lite”, którego datę premiery właśnie poznaliśmy.

„Nowy Honor 20 Lite” – data premiery w końcu ujawniona

Nowy honor 20 lite data premiery

Właśnie poznaliśmy datę premiery smartfona, którego określam mianem „nowego Honora 20 Lite”. Urządzenie zadebiutuje 15 października, a więc… już jutro. Oczywiście data ta dotyczy Chin, jednak niestety nie wiadomo, czy opisywany sprzęt opuści kiedykolwiek Państwo Środka. Znając jednak firmę, prawdopodobnie tak.

Zobacz także: Pudełko z Pixelem 4 wskazuje, co dostaniemy wraz ze smartfonem

We wnętrzu „nowego Honora 20 Lite” znajdzie się m.in. procesor o taktowaniu 2,2 GHz (najprawdopodobniej Kirin 810) wraz z towarzystwem od 4 do 8 GB RAM-u i do 256 GB pamięci wbudowanej. Szczególną uwagę trzeba jeszcze zwrócić na cenę tego urządzenia, która zapowiada się wprost fenomenalnie. Niektóre źródła wskazują na okolice 250 dolarów (ok. 975 zł), co wydaje się bardzo prawdopodobne. Nie są to jednak potwierdzone informacje, więc radzę czytać je z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy