google pixel 4 sprzedaz cena prototyp demo

Tak prezentują się oficjalne pokrowce do Pixela 4

Newsy

Rodzina Pixel 4 to bez wątpienia smartfony, o których dowiedzieliśmy się najwięcej przed premierą spośród wszystkich wydanych dotychczas urządzeń. Po prostu nie ma dnia, w którym nie pojawiłby się nowy przeciek dotyczący nowych smartfonów Google. Już dziś pisałem o pudełku Pixela 4 i jego zawartości, a teraz na dokładkę mam dla was jeszcze zdjęcie oficjalnych pokrowców przeznaczonych dla czwórki. Przecieki w temacie Pixela 4 wydają się nie mieć końca!

Oficjalne etui do Pixela 4 / 4 XL na zdjęciu

Pixel 4 Etui

Już jutro światło dzienne ujrzy seria Pixel 4. Google ma twardy orzech do zgryzienia, bo wygląda na to, że firmie nie uda się nas już niczym zaskoczyć. Nawet nie wyglądem etui, bo ten też już wyciekł. Jak już pewnie się domyśliliście, powyższe zdjęcie przedstawiają etui do Pixela 4, które trafią do sprzedaży po jego premierze. Pokrowce zostały wykonane z wysokiej jakości materiału. Charakteryzują się przede wszystkim minimalizmem – mamy tu do czynienia z jednym kolorem i niewielkim logiem Google w dolnej części.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro otrzymują aktualizację OxygenOS 10.0.1

Osoba, która udostępniła zdjęcia, zaznacza, że w rzeczywistości może się pojawić jeszcze więcej opcji kolorystycznych. Jeśli chodzi o cenę, to opisywane pokrowce powinny kosztować 40 dolarów (ok. 155 zł) za sztukę, czyli dokładnie tyle samo, co etui do Pixela 3. Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już jutro, kiedy to Pixel 4 i Pixel 4 XL zostaną oficjalne zaprezentowane.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x