iPhone SE miał swoją premierę w 2016 roku. Urządzenie wzbudziło naprawdę spore zainteresowanie, bo był to wówczas jedyny „nowy” smartfon Apple w kompaktowym rozmiarze. iPhone SE szybko okazał się hitem, a jeśli wszystkie przecieki się sprawdzą, to już w przyszłym roku Apple zaprezentuje jego następcę. Znany analityk przedstawił dziś, jak według niego będzie się kształtowała cena iPhone’a SE 2.

iPhone SE 2 – jaka będzie cena wyczekiwanego smartfona Apple?

iPhone

Nie tak dawno temu Mariusz podsumował doniesienia o nadchodzącym iPhonie SE 2. W swoim tekście bazował głównie na informacjach od Minga-Chi Kuo, znanego analityka, który już wielokrotnie zdradzał szczegóły dot. urządzeń Apple, które się sprawdzały. Dziś wspomniany analityk wypowiedział się w kwestii kwoty, jaką będziemy musieli wyłożyć na iPhone’a SE 2. Według niego, cena podstawowego wariantu urządzenia ma wynosić zaledwie 399 dolarów, co przekłada się na ok. 1555 zł.

Zobacz także: [WPGiA] Aplikacja umożliwiająca zakup markowej odzieży w niskich cenach i więcej

Oczywiście nie jest to w żaden sposób potwierdzona informacja, jednak biorąc pod uwagę fakt, że jej źródłem jest Kuo, to jest duża szansa, że okaże się prawdziwa. Jeśli tak się stanie, to oczywiście cena iPhone’a SE 2 w naszym kraju i tak będzie wyższa m.in. z uwagi na różnorakie podatki. Gdybym miał strzelać, to postawiłbym na 1999 zł w Polsce. Wszystkiego dowiemy się jednak w przyszłym roku, kiedy to iPhone SE 2 ma ujrzeć światło dzienne.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.