Premiera rodziny Pixel 4 zbliża się wielkimi krokami, bo odbędzie się już jutro. Nadchodzące smartfony Google to bez dwóch zdań urządzenia, o których dowiedzieliśmy się najwięcej przed ich premierą. Przecieki ujawniające kolejne informacje o Pixelu 4 i Pixelu XL pojawiają się wręcz regularnie. Dziś do Sieci wyciekło pudełko wspomnianego sprzętu, które ponadto pokazuje, co dostaniemy wraz z nim.

Pudełko Pixela 4 w Sieci – co dostaniemy wraz ze smartfonem?

Pudełko, w którym sprzedawane będą Pixele 4 i Pixele 4 XL, możecie zobaczyć powyżej. Ciężko tu się nad czymkolwiek rozwodzić – pudełko jak pudełko, nic nadzwyczajnego. Bardziej interesujące jest jednak to, co znajdziemy w środku. Otóż prócz smartfona dostaniemy także następujące akcesoria:

  • Zasilacz USB-C o mocy 18 W
  • Kabel do ładowania
  • Adapter Quick Switch

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Wszyscy, którzy liczyli na jakiekolwiek słuchawki, mogą już przestać się łudzić. Wraz z Pixelem 4 i Pixelem 4 XL dostaniemy bowiem tylko podstawowe akcesoria. Premiera wspomnianych urządzeń odbędzie się jutro, choć Google raczej niczym nas nie zaskoczy – poznaliśmy już przecież ich wygląd, oficjalną specyfikację, możliwości aparatu i praktycznie wszystko inne. Jeśli gigant z Mountain View wciąż trzyma w rękawie jakiegoś asa, o jakim jeszcze nie usłyszeliśmy, to będę naprawdę zaskoczony. Czekacie?

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.