niantic wayfarer pokemon go ingress ar

Niantic Wayfarer — trenerzy Pokemon GO dostaną świetne narzędzie

Newsy

Głosy, że Pokemon GO upada, są zdecydowanie na wyrost. Naturalnie liczba graczy tego tytułu drastycznie spadła względem początkowego szału. Jednak to nie oznacza, że Niantic musi zwijać manatki z powodu niewypłacalności. Wręcz przeciwnie – Pokemon GO wciąż jest jedną z najbardziej dochodowych aplikacji mobilnych. Z gry zrezygnowali ci, którzy nie inwestowali, więc dla dewelopera nic nie znaczyli. Dla pozostałych właśnie przygotowany został program Niantic Wayfarer, który ułatwi powiązanie rzeczywistości z jej rozszerzonym odpowiednikiem.

Niantic Wayfarer umożliwi weryfikację lokalizacji z Pokemon GO w rzeczywistości

Niantic Wayfarer to swego rodzaju Mapy Google dla rozszerzonej rzeczywistości. Po premierze Pokemon GO wielokrotnie można było spotkać się z opiniami, że inteligentnie wybrane lokacje były niedostępne dla graczy. To ma w głównej mierze zmienić się wraz z powyższą aplikacją, kiedy użytkownicy Pokemon GO, ale też Ingress i Harry Potter: Wizards Unite będą mogli ocenić, czy dane miejsce faktycznie nadaje się do wykorzystania w rozgrywce. Oczywiście nie wszyscy będą mieli taką możliwość, gdyż wydawca chce mieć możliwość kontrolowania całego procesu i tylko wybrani uzyskają dostęp. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, to zajrzyj na stronę Niantic Wayfarer. Aplikacja będzie dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Data premiery MIUI 11 została ujawniona.

Będzie, gdyż obecnie Niantic nie podaje konkretnego terminu wydania swojej aplikacji. Jedno jest pewne – zostanie ona udostępniona graczom Pokemon GO przed końcem roku. Jakby nie patrzeć, to pomysł ma rację bytu i jest to potrzebne narzędzie do rozwoju rozszerzonej rzeczywistości, która działa na tak ogromną skalę.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x