Android 10 dla Galaxy S10 został opóźniony, ale okazało się, że Samsung niektórym zdążył wysłać informację o aktualizacji. Tym sposobem One UI 2.0 i najważniejsze nowości związane z kolejną odsłoną dobrze przyjętej nakładki Koreańczyków już poznaliście. Zagadką pozostał czas, o który Samsung opóźnił publikację testowego wydania Androida 10 dla serii Galaxy S10. Dzisiaj została ona już wyjaśniona, gdyż oto pierwszy kraj otrzymał stosowny dostęp. Co ciekawe, nie są to Niemcy i Stany Zjednoczone, które miały właśnie oficjalnie zapowiedziany program beta nowej wersji Robocika.

Samsung Galaxy S10 dostał aktualizację do Androida 10 z One UI 2.0 – na razie to testy

samsung galaxy s10 android 10 one ui aktualizacja

To Korea Południowa dostała ten zaszczyt i dzisiaj zaledwie 1000 pierwszych użytkowników otrzymało dostęp do wersji testowej Androida 10 z One UI 2.0. Jednak pojawiła się też zapowiedź, że w poniedziałek od godziny 10 lokalnego czasu zostanie udostępniona kolejna pula miejsc. Nie ma mowy, czy w ogóle będą ograniczenia, czy też wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć. Naturalnie w testach uwzględniono wszystkich użytkowników wszystkich reprezentantów serii Galaxy S10, czyli na jednej linii postawiono bazowy model, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10e. Pamiętajmy, że Galaxy S10 Lite ma już zadebiutować z tym systemem, ale pozostańmy przy informacjach bliższych rzeczywistości.

Zobacz też: Poznajcie skróty klawiaturowe w macOS.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że również w poniedziałek aktualizacja z One UI 2.0 trafi na Galaxy S10 w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych. Co z Polską? Zazwyczaj Koreańczycy nie kazali nam długo czekać na uwzględnienie naszego kraju w swoim programie testów, więc możecie regularnie sprawdzać aplikację Samsung Members, poprzez którą będzie trzeba zarejestrować swoje urządzenie, aby otrzymać stosowne powiadomienie.

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.