Android 3.2 nadchodzi

Newsy

honeycomb-bee-android

Jedno z wielu zgłoszeń błędów umieszczonych na code.google.com/p/android dotyczyło kwestii mailowych w Motoroli Xoom – czemu akurat ono zwróciło naszą uwagę?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

xoomDostaje3.2

Jeden z pracowników Google napisał, że usterka zostanie naprawiona w nadchodzącym uaktualnieniu. Xoom (recenzję możecie przeczytać tutaj) będzie prawdopodobnie pierwszym urządzeniem, który otrzyma Honeycomba w wersji 3.2.

Co wprowadzi najnowsze wydanie Androida? O tym już pisaliśmy, ale gwoli przypomnienia – przede wszystkim wsparcie dla chipsetów Qualcomma oraz 7-calowych tabletów. Dla posiadaczy tabletu od Motoroli nie będzie to przełom: naprawienie bugów, poprawienie akceleracji sprzętowej, ułatwiona praca z widżetami oraz uaktualnienie aplikacji związanych z odtwarzaniem i edytowaniem multimediów. Podsumowując, stabilniejszy Honeycomb.

3.2 otwiera miodowe wrota przed mniejszymi tabletami, co oznacza większą różnorodność produktów – nic, tylko się cieszyć. A posiadacze Xoom znowu będą pierwsi, szczęściarze.

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x