sony xperia m2

 

Ostatnimi czasy niewiele słyszymy o nowych produktach pochodzących z Kraju Kwitnącej Wiśni. Sony po premierze Xperii Z2 (i A2/Z2 Compact) odsunęło się w cień w kwestii plotek, co może oznaczać, że polityka mająca na celu zaprzestanie ujawniania tajemnic handlowych sprawdza się doskonale.

 

Jednak mimo wszystko udało się odnaleźć nadchodzący model Japończyków, który najprawdopodobniej będzie musiał zmierzyć się z udanym produktem Motoroli, a więc Moto G. Smartfon z logiem Sony został odnaleziony w danych GFX Bench, a więc jednym z popularniejszych programów mierzących wydajność urządzeń. Ukrywający się pod nazwą kodową model D2403 został przetestowany z następującą specyfikacją:

 

sony xperia m2 mini d2403 gfx bench

 

Wszystko wskazuje na to, że Japończycy znaleźli lukę, na której można zarobić dzięki swojej popularności i dostępności toteż najprawdopodobniej Motorola z niedawno odświeżonym modelem Moto G może być zagrożona. Wszystko jednak zależy od ceny, a tej prędko nie poznamy, gdyż również nie pojawiły się jeszcze informacje na temat terminu premiery tajemniczego smartfonu z serii Xperia, który w rzeczywistości może zostać określony jako M2 Mini dzięki zbliżonym oznaczeniom nazw kodowych.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.