EVO3D-white

Zastanawiacie się czasem o ile lepiej Wasz smartfon wyglądałby w innych barwach? Czasem zdarza się, iż producenci wprowadzają różne barwy obudowy do oferty (WildFire S), jednak dla wielu użytkowników to ciągle za mało…

Nie inaczej pomyślał jeden z magików z XDA o nicku Zoidpilot. Postanowił on przemalować tylną klapkę swojego świeżo nabytego HTC EVO 3D na biało. Do całego procederu popchnął go incydent, w wyniku którego obudowa telefonu została porysowana. Po uzbrojeniu się w puszki z farbą, papier ścierny, taśmę maskującą i nożyczki, po 9 godzinach malowania i mozolnego suszenia (w mikrofalówce!) naszym oczom ukazuje się pięknie wykonana, biała klapka, która na nowiutkim smartfonie prezentuje się nader elegancko. 

Przyznajcie sami, nie kusi Was wizja białego  EVO 3D, opcjonalnie podkręconego do 1.7GHz?

[UPDATE] Jeżeli jeszcze zadajecie sobie pytanie co można ciekawego dodatkowo zrobić z takim telefonem, jak EVO 3D, kolejny z użytkowników XDA pojawia się z odpowiedzią. Niejaki M37R01D stwiedził, iż standardowe podświetlenie przycisków funkcyjnych i dioda powiadomień ma dla niego nieatrakcyjny i nieefektowny wygląd. Postanowił więc je zmienić na niebieskie i białe odpowiedniki. Tym sposobem pod ekranem EVO 3D zawitały nowe kolory, a podmienione LEDy spowodowały, że słuchawka wygląda teraz nowocześniej i bardziej agresywnie. W temacie możecie również zobaczyć efekty pracy nad EVO 4G i Magic.

źródło: phandroid.com, XDA 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski