shazam

Shazam na Androida kolejną aplikacją z ciemnym motywem

Newsy

„Moda” na ciemny motyw w aplikacjach trwa w najlepsze. Oczywiście zupełnie się temu nie dziwię, bo ciemna kolorystyka jest świetną opcją z wielu powodów – m.in. nie męczy oczu tak bardzo jak jasna, a w dodatku pożera mniej baterii w przypadku niektórych urządzeń. Niedawno Łukasz pisał o ciemnym motywie w Google Play, a teraz do grona aplikacji z lubianą funkcją dołączył Shazam.

Shazam z ciemnym motywem na Androidzie

Shazam ciemny motyw

Shazam to zdecydowania najpopularniejsza aplikacja na rynku, która potrafi rozpoznawać piosenki i podawać ich tytuły. Mniej więcej rok temu usługę kupiło Apple, które rozwija ją od tego czasu. We wrześniu ciemny motyw w Shazamie pojawił się na iOS, a teraz zawitał także na Androida. Na powyższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak się prezentuje.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Ciemny motyw jest już dostępny w najnowszej wersji Shazama na Androida. Twórcy aplikacji byli na tyle łaskawi, że wbudowali opcję ręcznej zmiany motywu, dzięki czemu z ciemnej skórki będą mogły skorzystać także osoby, które nie posiadają smartfonów z Androidem 10. Z kolei w przypadku właścicieli urządzeń z najnowszą wersją Zielonego Robocika, Shazam będzie automatycznie dostosowywał swoją skórkę do ustawień systemowych, jednak manualna zmiana też wchodzi w grę. Aby zmienić motyw ręcznie, należy udać się do ustawień i odnaleźć opcję Motywy.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x