shazam

Shazam na Androida kolejną aplikacją z ciemnym motywem

Newsy

„Moda” na ciemny motyw w aplikacjach trwa w najlepsze. Oczywiście zupełnie się temu nie dziwię, bo ciemna kolorystyka jest świetną opcją z wielu powodów – m.in. nie męczy oczu tak bardzo jak jasna, a w dodatku pożera mniej baterii w przypadku niektórych urządzeń. Niedawno Łukasz pisał o ciemnym motywie w Google Play, a teraz do grona aplikacji z lubianą funkcją dołączył Shazam.

Shazam z ciemnym motywem na Androidzie

Shazam ciemny motyw

Shazam to zdecydowania najpopularniejsza aplikacja na rynku, która potrafi rozpoznawać piosenki i podawać ich tytuły. Mniej więcej rok temu usługę kupiło Apple, które rozwija ją od tego czasu. We wrześniu ciemny motyw w Shazamie pojawił się na iOS, a teraz zawitał także na Androida. Na powyższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak się prezentuje.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Ciemny motyw jest już dostępny w najnowszej wersji Shazama na Androida. Twórcy aplikacji byli na tyle łaskawi, że wbudowali opcję ręcznej zmiany motywu, dzięki czemu z ciemnej skórki będą mogły skorzystać także osoby, które nie posiadają smartfonów z Androidem 10. Z kolei w przypadku właścicieli urządzeń z najnowszą wersją Zielonego Robocika, Shazam będzie automatycznie dostosowywał swoją skórkę do ustawień systemowych, jednak manualna zmiana też wchodzi w grę. Aby zmienić motyw ręcznie, należy udać się do ustawień i odnaleźć opcję Motywy.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x