ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One (M8) Ace przechodzi chińskie testy Tenaa

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one m8 ace 32

Jednym z pewniejszych źródeł przedpremierowych informacji dotyczących specyfikacji jak i wyglądu smartfonów oraz tabletów jest Federalna Komisja Łączności. Jednak równie ważne wiadomości napływają do nas z Państwa Środa i Tenaa, a więc chińskiego odpowiednika FCC.

Tym razem właśnie z tego azjatyckiego państwa dotarły do nas zdjęcia nadchodzącego teoretycznie taniego modelu HTC jakim ma być One (M8) Ace. Według plotek będzie to smartfon bazujący na tegorocznym flagowym modelu Tajwańczyków, któremu zabrano metalową obudowę, a w zamian zastosowano tworzywa sztuczne. Powyższe fotografie nieco odbiegają od tego, co mogliśmy ujrzeć wcześniej, aczkolwiek wciąż jest to design znany z flagowej serii HTC. Odwołując się do informacji od Evana Blassa, Ace ma posiadać 4,7-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w FullHD (1920×1080), a więc identyczny jak zeszłoroczny One. Również brak dwóch matryc aparatu na plecach tego urządzenia może ukierunkowywać nas właśnie na większe prawdopodobieństwo tego, że omawiany model będzie bazował na M7. Ta hipoteza może się szybko potwierdzić, gdy otrzymamy pierwsze informacje dotyczące specyfikacji tego urządzenia.

W Sieci również zaczęła krążyć plotka, że HTC ma zamiar zaprezentować One Ace już w pierwszym tygodniu czerwca, dokładniej rzecz biorąc – szóstego czerwca. Myślicie, że ten model będzie strzałem w dziesiątkę przy odpowiedniej cenie?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy