Nokia już Microsoftu, ale w AnTuTu pojawia się kolejny smartfon z Androidem

Łukasz Pająk Newsy 2014-05-23

Nokia-XL-Dual-SIM-2

 

Dołączenie fińskiej legendy telefonów komórkowych do świata Androida miało być czymś wielkim. Niestety, Nokia pokazała jedynie modele z najniższej półki i ślad po nich szybko po premierze zaginął. To jednak nie oznacza, że Finowie poprzestali na trzech urządzeniach i tym samym szykują kolejny model.

 

Wszystko wskazuje na to, że plotki mówiące o tym, iż Nokia po przejęciu przez Microsoft została na stałe odcięta od świata Androida są mylne. Najlepszym tego dowodem jest ujawniona właśnie specyfikacja urządzenia ukrywającego się pod nazwą X2. Dane techniczne oczywiście pochodzą z tytułowego i jednego z najpopularniejszych programu mierzącego wydajność między innymi smartfonów, a więc AnTuTu:

 

nokia x2 antutu

 

Jak widać, Nokia wciąż nie szykuje topowego smartfonu chociaż powyższa specyfikacja i tak wystarczy, aby ten model stał się flagowym firmy. Pamiętajmy jednak, że po premierze serii X w Sieci zaczęły pojawiać się plotki dotyczące rozpoczęcia przez Finów prac nad smartfonem mającym konkurować z najlepszymi.

 

Wszystko jednak przed nami, a tymczasem Nokia X2 mimo kolidującej z innymi modelami nazwą najprawdopodobniej wprowadzi Finów na wyższy poziom dzięki nowszej odsłonie Androida – być może już mniej odmiennego od tego znanego z modeli X, X+ i XL.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x