lg g3 quickcircle

 

Producenci inteligentnych mobilnych urządzeń w głównej mierze nie zarabiają na samych smartfonach i tabletach, ale również na wszelkiego rodzaju akcesoriach dedykowanych poszczególnym produktom. Tym samym LG zadziwia i prezentuje etui dla urządzenia, które jeszcze nie zostało oficjalnie przedstawione.

 

Widoczne na początku newsa kółko to główna zaleta ochronnej obudowy dla G3, który zostanie przedstawiony światu dopiero za 5 dni. QuickCircle, bo tak Koreańczycy postanowili nazwać omawiane etui, którego główną zaletą jest umożliwienie szybkiego dostępu do najpopularniejszych funkcji smartfonu bez konieczności odsłaniania całego wyświetlacza. Dodatkowo stosunkowo odmiennie całość została opracowana na kształcie wspomnianego wcześniej koła i tym samym LG przerywa monotonnie kwadratów i ostrych krawędzi. Wszelkie zalety QuickCircle możecie obejrzeć na następującym filmie udostępnionym przez LG, na którym również znalazł się wciąż teoretycznie nieznany nam flagowy smartfon G3:

 

 

Jong-seok Park, CEO LG, omawiając nowe etui w głównej mierze zwraca uwagę na to, że dzisiaj to akcesorium nie stanowi tylko ochrony smatfonów przed czynnikami zewnętrznymi, ale także – jak widać – jest doskonałą bazą do kolejnych rozwiązań. Co sądzicie o dostępnym w wielu barwach QuickCircle?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.