Czyżby Motorola szykowała następcę Xooma?

Newsy

xoom-2-lte-fcc
Kolejny iPad, obniżka cen pierwszej generacji Xooma – to tylko niektóre ze świeżych doniesień balansujących gdzieś wokół tabletowej sceny. Nie ma czasu na chwilę nudy, producenci muszą umiejętnie operować napięciem wokół informacji odnośnie własnych firm – w końcu im więcej szumu tym lepiej, a im bardziej niejasnego, tym ciekawiej.

W połowie czerwca pojawiły się pierwsze plotki związane z pracami nad nowym produktem, nad którym pracuje Motorola. Ukazała się nawet reklama amerykańskiej sieci Verizon, w której ów tajemniczy gadżet ukazuje się bardzo krótką chwilę całemu światu. Nic ponad to. Od razu technologiczni maniacy nęceni smakowitą przynętą rozpoczęli dywagacje na temat firmy, która mogła zająć się produkcją tego cacka, a główne podejrzenia padły na Motorolę.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

News prosto z bloga WirelessGoodness rzuca nieco więcej światła na całą dyskusję wokół znanej firmy, jednak wciąż pozostaje sporo niewiadomych. Amerykański urząd FCC właśnie otrzymał dokumentacje nieznanego tabletu, który miała dostarczyć właśnie Motorola. Autor wpisu z bloga słusznie zwraca uwagę, że parametry (259mm x 166mm) nieco różnią się od pierwszego Xooma. Czy może Motorola właśnie próbuje uzyskać koncesje na następcę niedawno prezentowanego w Polsce tabletu? Spadek cen Motoroli Xoom, który faktycznie nastąpił, może nasuwać takie myśli.

źródło: WirellesGoodness


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x