ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mapy Google

Mapy Google z ciemnym motywem – firma rozpoczęła prace

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Ciemny motyw to w dzisiejszych czasach funkcja, która dla wielu użytkowników jest bardzo ważna. Szczerze mówiąc zupełnie się im nie dziwię, bo ciemna wersja kolorystyczna to wspaniała sprawa – mniej męczy oczy, a także niekiedy sprawia, że bateria w smartfonach schodzi wolniej. Google stopniowo aktualizuje swoje aplikacje o wspomniany tryb ciemny – dostał go już m.in. Sklep Play, Gmail, a także Dysk Google. Nowe testowe wydanie Map Google pokazuje, że gigant z Mountain View obrał sobie za cel dodanie ciemnego motywu również do tej aplikacji.

Mapy Google z ciemnym motywem

mapy google ciemny motyw

Mapy Google są bez wątpienia najpopularniejszą nawigacją na świecie. Google doskonale o tym wie, przez co nieustannie ulepsza swoje rozwiązanie. Wygląda na to, że następną nowością w kolejce jest ciemny motyw, którego zalążek możecie zobaczyć na powyższych zrzutach ekranu. Przedstawiają one aplikacje w wersji beta oznaczoną numerem 10.27.

Zobacz także: Nubia Z20 z podwójnym ekranem już dostępna w Europie. Kupimy ją w dobrej, a wręcz rewelacyjnej cenie

Powyższe przebłyski wskazują, że gigant z Mountain View dopiero co rozpoczął prace nad ciemnym motywem przeznaczonym dla Map Google. Wskazują również, że zanim tryb ciemny oficjalnie zadebiutuje w opisywanej aplikacji, to upłynie jeszcze trochę czasu, choć osobiście obstawiam, że dostaniemy go jeszcze w tym roku. Niestety na chwilę obecną nie wiemy nic więcej – pozostaje nam cierpliwie czekać i trzymać kciuki, żeby Google szybko się uwinęło.

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy