Motorola przedstawia ceny Moto 360 – taniej niż się spodziewaliśmy

Łukasz Pająk Newsy 2014-05-22

Moto360__Metal_RGB

 

Tradycyjne zegarki mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Najpopularniejsze modele jednak ograniczają się do ceny około tysiąca złotych. W takim razie ile powinien kosztować smartwatch, a więc urządzenie przedstawiające obecny czas jak i wszelkie informację ze smartfonu lub Internetu?

 

Stosunkowo odmiennie niż w przypadku telefonów komórkowych z Androidem, przedpremierowo dostajemy informację o cenach nadchodzących smartwatchy opartych na nowym projekcie Google. Na początku dowiedzieliśmy się, że LG wyceniło swojego G Watcha na około 900 złotych. Dwa dni temu nieoficjalnie poznaliśmy cenę Moto 360 wynoszącą około 1200 złotych. Teraz oficjalnie Motorola poinformowała, że ich smartwatch ma kosztować w rzeczywistości około 800 złotych, ale… w Ameryce. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że wciąż w modzie jest przelicznik 1 Euro = 1 Dolar i tak ma być w tym przypadku toteż Europejczycy najprawdopodobniej będą mogli zakupić Moto 360 za niecałe 1100 złotych. To spora różnica, ale i tak jest taniej niż wcześniej.

 

Ciekawostką jest skąd dowiedzieliśmy się o tej cenie. Otóż na konferencji Google I/O odbędą się różne konkursy, w których między innymi będzie do wygrania właśnie Moto 360, a regulaminy wymagają podania wartości oferowanych nagród.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x