Motorola przedstawia ceny Moto 360 – taniej niż się spodziewaliśmy

Newsy

Moto360__Metal_RGB

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tradycyjne zegarki mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Najpopularniejsze modele jednak ograniczają się do ceny około tysiąca złotych. W takim razie ile powinien kosztować smartwatch, a więc urządzenie przedstawiające obecny czas jak i wszelkie informację ze smartfonu lub Internetu?

 

Stosunkowo odmiennie niż w przypadku telefonów komórkowych z Androidem, przedpremierowo dostajemy informację o cenach nadchodzących smartwatchy opartych na nowym projekcie Google. Na początku dowiedzieliśmy się, że LG wyceniło swojego G Watcha na około 900 złotych. Dwa dni temu nieoficjalnie poznaliśmy cenę Moto 360 wynoszącą około 1200 złotych. Teraz oficjalnie Motorola poinformowała, że ich smartwatch ma kosztować w rzeczywistości około 800 złotych, ale… w Ameryce. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że wciąż w modzie jest przelicznik 1 Euro = 1 Dolar i tak ma być w tym przypadku toteż Europejczycy najprawdopodobniej będą mogli zakupić Moto 360 za niecałe 1100 złotych. To spora różnica, ale i tak jest taniej niż wcześniej.

 

Ciekawostką jest skąd dowiedzieliśmy się o tej cenie. Otóż na konferencji Google I/O odbędą się różne konkursy, w których między innymi będzie do wygrania właśnie Moto 360, a regulaminy wymagają podania wartości oferowanych nagród.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x