ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nokia 5.1 plus design specyfikacja

Uwaga, przeceny! Trzy smartfony Nokii w dobrych cenach

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Jeśli szukacie dla siebie nowego smartfona, to być może zainteresuje was oferta Nokii. Firma przygotowała bowiem promocję, w której przeceniła aż trzy modele swoich urządzeń – o 600, 150 i 100 zł, dzięki czemu ich zakup od razu stał się znacznie bardziej opłacalny.

Nokia 9 PureView, Nokia 5.1 Plus i Nokia 4.2 taniej nawet o 600 zł

Nokia 9 PureView

Nokia raczej rozsądnie wycenia swoje smartfony, jednak zawsze może być taniej. Firma zdecydowała się dziś przecenić aż trzy smartfony ze swojego portfolio w naszym kraju. Mowa o Nokii 9 PureView, Nokii 5.1 Plus i Nokii 4.2. Cena pierwszej propozycji zmalała o 600 zł – z 2599 zł na 1999 zł (mowa o wariancie 6/128 GB, który zresztą jest jedyną opcją na naszym rynku). Z kolei Nokia 5.1 Plus staniała o 100 zł – model 3/32 GB nabędziemy już za 599 zł. Na deser została Nokia 4.2 (3/32 GB), którą przeceniono o 150 zł – z 849 zł na 699 zł.

Zobacz także: Nubia Z20 z podwójnym ekranem już dostępna w Europie. Kupimy ją w dobrej, a wręcz fenomenalnej cenie

Dzięki nowej promocji ceny wyżej wymienionych smartfonów wyglądają znacznie lepiej. Warto wspomnieć, że wszystkie propozycje należą do programu Android One, dzięki czemu mają zagwarantowane comiesięczne uaktualnienia systemu operacyjnego przez dwa lata oraz pakietów zabezpieczeń aż przez trzy lata. Jeśli zdecydujecie się na zakup, to w najbliższym czasie na brak aktualizacji nie będziecie narzekać. Któraś z ofert może wpadła wam w oko? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy