ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 7t pro wyglad specyfikacja mclaren edition

Europejska cena OnePlus 7T Pro McLaren Edition udowadnia, że tanio już było

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Już jutro poznamy kolejne nowości od OnePlusa na końcówkę roku. W zeszłym miesiącu firma przedstawiła w Indiach OnePlus TV oraz OnePlus 7T. Ten ostatni został zapowiedziany też w Stanach Zjednoczonych, ale przyszedł czas, aby pokazać odświeżony model też w Europie. Razem z nim i całym światem mamy ujrzeć OnePlus 7T Pro McLaren Edition, który niewątpliwie będzie kontynuował udaną współpracę. Jednak cena tego modelu zapowiada się na wyjątkowo wysoką, ale w zamian mamy dostać najszybsze ładowanie.

Cena OnePlus 7T Pro McLaren Edition w Sieci na dzień przed premierą

Oczywiście zwykły OnePlus 7T Pro też ma ujrzeć światło dzienne, ale nie będzie to na tyle ciekawa nowość, co w zeszłych latach w ramach dodawania T do nazewnictwa. Po prostu spodziewamy się, że bardzo dobry OnePlus 7 Pro otrzyma Snapdragona 855+ i nowe wersje kolorystyczne. Tymczasem OnePlus 7T McLaren Edition ma zaoferować między innymi 12 GB RAM i 256 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika w technologii UFS 3.0. Jednak największą nowością ma być szybkie ładowanie, które według plotek ma sięgać 65 W, co też będzie oznaczać najszybsze rozwiązanie dostępne na rynku. Naturalnie nietrudno domyślić się, że mamy do czynienia z tym, co już Oppo Reno Ace ma nam umożliwić, tylko w wydaniu OnePlus, czyli zapewne Warp Charge 65.

Zobacz też: HTC już nie jest innowacyjną firmą — przyznaje to sam prezes.

Jednak przejdźmy do tej ceny. O ile OnePlus 7T z kwotą w okolicach 600 euro (~2600 złotych) nie jest zaskoczeniem, to już 850 euro (~3700 złotych) za OnePlus 7T McLaren Edition może być dla niektórych zaskoczeniem. W ten sposób już chyba wszyscy zostaną uświadomieni, że matematyczna firma nie chce dłużej udowadniać, że można oferować to samo, co najlepsze flagowce, ale za połowę ceny.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy