HTC One M8 Prime na grafikach prasowych dzięki Evanowi Blassowi

Newsy

htc one m8 prime 2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wczoraj informowaliśmy Was po raz kolejny o tym, że również HTC szykuje odmianę premium swojego flagowego modelu. To dosyć niecodzienna sytuacja dla Tajwańczyków, gdyż borykają się z kłopotami finansowymi, ale również muszą liczyć się z tym, że nie mogą być gorsi od konkurencji.

 

Tak oto szykujemy się na spotkanie One (M8) Prime, który najprawdopodobniej będzie wykonany z niespotykanych dotąd materiałów – połączenie metalu i płynnego silikonu. Jednak jak taka obudowa będzie się prezentować? To również nie jest już dla nas tajemnicą, gdyż Evan Blass postanowił ujawnić grafiki prasowe przedstawiające właśnie ulepszoną wersję niedawno zaprezentowanego smartfonu tajwańskiej firmy:

 

htc one m8 prime 1

 

 

Wciąż widać podobieństwo do pierwowzoru i lubiany design został wprowadzony w bardziej futurystyczny świat. Jednak czy tego właśnie powinniśmy się spodziewać po urządzeniu klasy premium? Ten deisgn zdecydowanie bardziej pasowałby do tańszej propozycji smartfonu skierowanego do młodzieży.

 

W kwestii specyfikacji potwierdziła się informacja odnośnie zastosowania dwóch modułów aparatu. Również nie zabraknie głośników stereo BoomSound na przedniej części obudowy. Patrząc na powyższe grafiki można stwierdzić, że HTC pokusiło się o zmniejszenie ramek (lub zwiększeniu przekątnej ekranu) w okół obudowy, ale logo firmy wciąż zajmuje stosunkowo wysoki pasek poniżej wyświetlacza.

 

 

źródło: GSMArena.com






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x