htc one m8 prime 2

 

Wczoraj informowaliśmy Was po raz kolejny o tym, że również HTC szykuje odmianę premium swojego flagowego modelu. To dosyć niecodzienna sytuacja dla Tajwańczyków, gdyż borykają się z kłopotami finansowymi, ale również muszą liczyć się z tym, że nie mogą być gorsi od konkurencji.

 

Tak oto szykujemy się na spotkanie One (M8) Prime, który najprawdopodobniej będzie wykonany z niespotykanych dotąd materiałów – połączenie metalu i płynnego silikonu. Jednak jak taka obudowa będzie się prezentować? To również nie jest już dla nas tajemnicą, gdyż Evan Blass postanowił ujawnić grafiki prasowe przedstawiające właśnie ulepszoną wersję niedawno zaprezentowanego smartfonu tajwańskiej firmy:

 

htc one m8 prime 1

 

 

Wciąż widać podobieństwo do pierwowzoru i lubiany design został wprowadzony w bardziej futurystyczny świat. Jednak czy tego właśnie powinniśmy się spodziewać po urządzeniu klasy premium? Ten deisgn zdecydowanie bardziej pasowałby do tańszej propozycji smartfonu skierowanego do młodzieży.

 

W kwestii specyfikacji potwierdziła się informacja odnośnie zastosowania dwóch modułów aparatu. Również nie zabraknie głośników stereo BoomSound na przedniej części obudowy. Patrząc na powyższe grafiki można stwierdzić, że HTC pokusiło się o zmniejszenie ramek (lub zwiększeniu przekątnej ekranu) w okół obudowy, ale logo firmy wciąż zajmuje stosunkowo wysoki pasek poniżej wyświetlacza.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.