Samsung Galaxy S10e

Samsung zapewnia: Android 10 beta „już wkrótce” na Galaxy S10

Newsy

Android 10 ujrzał światło dzienne stosunkowo niedawno. Od tamtego momentu rozpoczął się wyścig, w którym bierze udział wielu producentów – każdy z nich stara się wypuścić wspomniane uaktualnienie jak najszybciej. Dziś mamy świetną wiadomość dla posiadaczy smartfonów z rodziny Galaxy S10. Samsung potwierdził bowiem, że wkrótce rozpoczną się beta testy przeznaczonego dla niej Androida 10.

Samsung Galaxy S10 – beta Androida 10 już wkrótce

Samsung galaxy s10 android 10 beta one ui 2

Na swoim oficjalnym forum dyskusyjnym, Samsung ujawnił, że „już wkrótce” pojawi się beta Androida 10 przeznaczona dla rodziny Galaxy S10, w której skład wchodzą następujące urządzenia: Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Wraz z Androidem 10 użytkownicy wymienionych wyżej otrzymają również One UI 2, czyli kolejną wersję autorskiej nakładki firmy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery Samsunga Galaxy S11

Informacje podane przez Samsunga zgrywają się idealnie z doniesieniami SamMobile, które mówiły, że koreański gigant udostępni betę Androida 10 użytkownikom serii Galaxy S10 jeszcze w tym miesiącu. Oczywiście producent nie zdradził dokładnej daty, w której możemy się spodziewać opisywanej aktualizacji, jednak „już wkrótce” sugeruje, że beta rzeczywiście może pojawić się w październiku. Firma na razie nie wspomniała o becie Androida 10 w kontekście linii Galaxy Note10, która zadebiutowała dwa miesiące temu. Mamy tu jakichś posiadaczy S-dziesiątek? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x