Apple dominuje na rynku hearables, w którego skład wchodzą m.in. bezprzewodowe słuchawki. Aktualna generacja AirPodsów jak i zresztą poprzednia, wciąż sprzedają się na pniu. Kwestią czasu jest więc, aż Apple wypuści na rynek AirPods 3, o których swoją drogą w ostatnim czasie jest coraz głośniej. Dziś dotarły do nas rendery pokazujące, jak mogą wyglądać.

AirPods 3 na renderach prezentują się świetnie

Powyżej możecie zobaczyć, jak najprawdopodobniej będą wyglądać AirPods 3, czyli nowa generacja bezprzewodowych słuchawek Apple. Za renderami stoi Phone Industry, a one same zostały stworzone na podstawie grafiki, która pojawiła się w plikach jednej z ostatnich aktualizacji iOS 13. Nie da się ukryć, że to, co widzimy powyżej, prezentuje się wprost fenomenalnie i niezwykle elegancko. Cieszy fakt, że w AirPods 3 w końcu zobaczymy gumowe końcówki, które z pewnością sprawią, że wiele osób zdecyduje się na zakup. Nie trudno jest bowiem znaleźć ludzi, którym aktualnie dostępne w sprzedaży słuchawki Apple wypadają z uszu same z siebie (ja również zaliczam się do tego nieszczęsnego grona).

Zobacz także: Tidal HiFi za darmo na pół roku

Jeśli interesujecie się nowymi słuchawkami Apple, to koniecznie zapoznajcie się z moim podsumowaniem plotek o AirPods 3. Możecie w nim wyczytać m.in., że nadchodzące pchełki najprawdopodobniej będą wspierać aktywną redukcję hałasu, a w dodatku w pewnym sensie staną się wodoszczelne. Co sądzicie o zaprezentowanym na renderach wyglądzie AirPods 3? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.