ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery Samsunga Galaxy S11

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Premiera rodziny Galaxy Note10 odbyła się dopiero dwa miesiące temu, a Sieć jest już zalewana przeciekami o nowych flagowcach Samsunga, a mianowicie serii Galaxy S11. Wczoraj Łukasz przedstawił wam prawdopodobny wygląd Galaxy S11, a jeszcze wcześniej ja opisałem nowości w kwestii aparatu, które najprawdopodobniej trafią do wspomnianego sprzętu. Teraz poznaliśmy prawdopodobną datę premiery nadchodzącej Galaktyki.

Samsung Galaxy S11 – data premiery

samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Redakcja SamMobile dotarła do prawdopodobnej daty premiery Samsunga Galaxy S11. Jeśli informacje pozyskane przez wspomniany portal są prawdziwe, to nadchodzący flagowiec Koreańczyków zadebiutuje we wtorek, 18 lutego 2020 roku. Ma się wtedy odbyć coroczna konferencja Unpacked. Podana data wydaje się bardzo prawdopodobna, bo poprzednie premiery najczęściej odbywały się w podobnym terminie.

Zobacz także: Mobilne Call of Duty to prawdziwy hit. Grę pobrało już kilkadziesiąt milionów osób

Konferencja, na której główną gwiazdą będzie Galaxy S11, ma się odbyć jak zwykle w San Francisco. Nadchodzący flagowiec Samsunga zapowiada się niezwykle interesująco, a zwłaszcza aparat, który ma przejść spore odświeżenie. O samej specyfikacji urządzenia nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale na pewno trafi do sprzedaży z najmocniejszym na daną chwilę Snapdragonem / Exynosem wraz z towarzystwem co najmniej 6 GB RAM-u i jeśli wierzyć plotkom, do 1 TB pamięci wbudowanej. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy