Motorola szykuje dla nas w najbliższym czasie kilka ciekawych propozycji. Jedna z nich będzie smartfon One Macro, o którym wiemy już całkiem sporo. Dotychczas największą tajemnicą w stosunku do tego urządzenia była jego data premiery. Na szczęście dziś uległo to zmianie, bo wiemy już, kiedy Motorola One Macro ujrzy światło dzienne.

Motorola One Macro – data premiery

motorola one macro

Model One Macro to nadchodzący, budżetowy smartfon Motoroli, którego premiera odbędzie się już za dwa dni, 9 października, choć tylko w Indiach. Wnętrze urządzenia do przesadnie ciekawych nie należy, bo znajdziemy w nim MediaTeka Helio P60 wraz z towarzystwem 2 lub 3 GB RAM i do 64 GB pamięci wbudowanej. Bateria sprzętu najprawdopodobniej będzie mogła poszczycić się pojemnością na poziomie 4000 mAh, a sam smartfon będzie działać pod kontrolą Androida 9 Pie. Co niespotykane w tej półce, Motorola One Macro ma również mieć potrójny tylny aparat (13-megapikselowy aparat główny + 2-megapikselowy aparat do wykrywania głębi + 2-megapikselowy aparat makro).

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika… ze szlifierką kątową w rękach

Cena urządzenia nie jest jeszcze znana, jednak na pewno nie będzie wysoka. Jest spora szansa, że sprzęt ten będzie bardzo opłacalnym zakupem. Niestety jego największą wadą jest to, że nie wiemy, czy kiedykolwiek trafi do Polski. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że tak, bo większy wybór to zawsze plus.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.