HTC One (M8) w ulepszonej wersji z wodoodporną obudową wykonaną z egzotycznych materiałów

Łukasz Pająk Newsy 2014-05-20

htc one m8 duzy

 

Obecnie panują różne, często niezrozumiałe trendy w projektowaniu smartfonów. Najbardziej znany dotyczy pomniejszania flagowych modelów tym samym pogarszając je. Wszystko wskazuje na to, że teraz musimy przygotować się na ulepszanie mogłoby się wydawać najlepszych urządzeń producentów dodając w nazwie „Prime”.

 

Pierwszy smartfon jaki uraczył nas właśnie powyższym dopiskiem jest oczywiście Galaxy S5 Prime, który obecnie znany jest nam tylko w plotkach. Teraz wszystko wskazuje na to, że również HTC dołączy do tej rywalizacji. Już wcześniej słyszeliśmy o One w ulepszonej edycji, a Tajwańczycy z pewnością mogą zrobić większe wrażenie prezentując One Prime niż tegoroczny flagowy model, który nie okazał się za bardzo rewolucyjny. W takim razie czym nas zaskoczy omawiany obecnie smartfon? Według Evana Blassa będzie to wsparcie dla wodoodporności, a sama obudowa ma zostać wykonana z egzotycznych materiałów (mówi się o połączeniu aluminium i silikonu). W kwestii danych technicznych należy wymienić 5,5-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440), układ Qualcomma w postaci Snapdragona 805 z 3 GB RAM, a także wsparcie dla LTE-A 6. kategorii.

 

Wszystko prezentuje się… podobnie jak u konkurencji. Jedynie materiał z jakiego ma zostać wykonana obudowa zapowiada się ciekawie. Jednak to dopiero początek plotek na temat HTC One Prime.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x