LG G Flex 2 zaplanowany na połowę pierwszego kwartału przyszłego roku

Newsy

LG G Flex 004

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zarówno LG G Flex jak i Samsung Galaxy Round to dwa modele, które nie zostały stworzone w celu zdobycia jak największej popularności, ale pokazują one cząstkę możliwości technologicznej. Jednak w bezpośrednim pojedynku to ten drugi smartfon poszedł w odstawkę i tym samym pozostał w grze tak naprawdę tylko jeden Koreańczyk.

 

W takim razie zdecydowanie częściej pojawiają się informacje dotyczące następcy właśnie G Flexa. Obecnie niewiele wiemy na temat nowego „wygiętego” modelu LG jednak jeżeli obecne plotki się zaczną potwierdzać to z pewnością warto czekać. Evan Blass zapowiedział zdecydowanie lepsze udogodnienie niż samoregenerująca się obudowa. Dodatkowo pojawiają się informacje na temat możliwości wygięcia urządzenia nawet do 90 stopni w stosunku do pierwotnego ułożenia. Oprócz tego G Flex 2 zapewne będzie wyświetlał obraz w wyższej rozdzielczości (obecnie 1280×720), a także możemy spodziewać się specyfikacji zbliżonej do nadchodzącego flagowego smartfonu G3. Ciężko stwierdzić czy LG pokusi się o również o zwiększenie przekątnej ekranu, która obecnie wynosi 6 cali.

 

Oczywiście największą zagadką jest tajemnicze udogodnienie zapowiedziane przez człowieka ukrywającego się na Twitterze pod nickiem @Evleaks. Macie podejrzenia co LG może zastosować w G Flex 2?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x