Na rynku mamy aktualnie wiele muzycznych serwisów streamingowych. Tak dużo, że niekiedy ciężko się zdecydować. Na szczęście każda z usług oferuje darmowy okres testowy, który pomaga w podjęciu wyboru. Wczoraj pisałem, że możecie przetestować Tidal HiFi za darmo przez trzy miesiące. Dziś za sprawą naszego czytelnika prezentuję wam ofertę, w ramach której możecie zgarnąć Tidal HiFi za darmo aż na pół roku. Być może ta promocja sprawi, że zostaniecie ze wspomnianą usługą na dłużej.

Tidal HiFi za darmo na pół roku

Tidal

Na wstępie tego akapitu chciałbym podziękować czytelnikowi kryjącemu się za nickiem Ari9310, który w komentarzach podesłał nam link do tej promocji. Jeśli chcecie zgarnąć 180-dniowy, darmowy dostęp do Tidal HiFi, to wystarczy, że udacie się tutaj i założycie konto w usłudze. Niestety, ale promocja jest przeznaczona tylko dla osób, które nigdy nie miały z Tidalem do czynienia.

Zobacz także: Mobilne Call of Duty to prawdziwy hit. Grę pobrało już kilkadziesiąt milionów osób

Dla przypomnienia: Tidal HiFI normalnie kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Tak duża cena obowiązuje z uwagi, że HiFi to dźwięk o jakości bardzo zbliżonej do oryginału (czyli np. utworów na płycie CD). Mogę więc was zapewnić, że po przejściu np. ze Spotify na Tidal HiFi, usłyszycie kolosalną różnicę. Po upływie darmowych sześciu miesięcy, z waszej karty zostanie pobrana kwota za kolejny miesiąc usługi. Aby tego uniknąć, wystarczy zanurkować w ustawieniach i znaleźć odpowiednia opcję, która pozwala na wyłączenie automatycznego odnawiania subskrypcji. Skorzystaliście z okazji? Dajcie znać w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.