Kradzież dysków twardych Facebooka

Aplikacja Facebooka na Androida właśnie przekroczyła ważny kamień milowy

Newsy

Facebook to prawdziwy gigant, o którym słyszeli prawie wszyscy. Ciężko znaleźć kogokolwiek, kto nie ma swojego konta w serwisie społecznościowym Marka Zuckerberga. Ogromną popularność Facebooka potwierdzają dziś statystyki Google Play, które wskazują, że aplikacja przekroczyła ważny kamień milowy, a zarazem dokonała czegoś, co nigdy nie udało się żadnej apce spoza portfolio Google.

Aplikacja Facebook na Androida przekroczyła ważny kamień milowy, co udało się tylko nielicznym

Przyjrzycie się dokładnie powyższemu zrzutowi ekranu, który pochodzi z profilu Facebooka w Google Play. Można na nim zauważyć, że aplikacja wspomnianego portalu społecznościowego przekroczyła 5 miliardów instalacji. To świetny wynik, który w teorii pozwala założyć, że Facebooka pobrała grubo ponad połowa ludności na świecie. To jednak nie jedyny powód do dumy, jaki ma firma. Otóż 5 miliardów instalacji w Google Play to także wynik, jakiego dotychczas nie udało się nigdy pobić żadnej aplikacji spoza portfolio Google.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: [WPGiA] Aplikacja umożliwiająca zakup markowej odzieży w niskich cenach i więcej

Co ciekawe, pięć baniek wybiło dokładnie pięć lat od momentu, w którym aplikacja Facebooka osiągnęła miliard pobrań w Google Play. Pokazuje to, że portal cały czas rośnie w siłę, a jego popularność nie maleje i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak pogratulować Facebookowi potęgi. Dołożyliście swoją cegiełkę do tego wyniku? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x