Żyjemy w czasach, w których muzyczne serwisy streamingowe niemal całkowicie wyparły klasyczne płyty CD, nie wspominając już o winylach. Ciężko się temu dziwić, bo streaming jest przecież o wiele tańszy, a w dodatku oferuje znacznie więcej. Dla fanów muzyki w najwyższej jakości pojawiła się dziś okazja, z której aż grzech nie skorzystać. O czym mówię? Ano o tym, że subskrypcję Tidal HiFi można teraz zgarnąć na trzy miesiące zupełnie za darmo.

Tidal HiFi za darmo na trzy miesiące

Tidal

Tidal jest jedną z najpopularniejszych muzycznych platform streamingowych na świecie. Oczywiście pod względem popularności i wielkości biblioteki daleko mu do takich gigantów jak Spotify czy Apple Music, jednak serwis, którego właścicielem jest m.in. Jay-Z, również ma sporo do zaoferowania. Tak się składa, że akurat możecie to sprawdzić na własne oczy (lub uszy), bo w ramach nowej promocji Tidal HiFi jest teraz darmowy przez aż trzy miesiące. Aby skorzystać z tej niezwykle hojnej oferty, wystarczy że udacie się tutaj i założycie konto w usłudze. Niestety, ale z 90-dniowego darmowego okresu mogą skorzystać tylko osoby, które nigdy nie miały z Tidalem do czynienia.

Zobacz także: Aplikacja Facebook na Androida przekroczyła ważny kamień milowy, co udało się tylko nielicznym

Dla osób, które nie są w temacie: Tidal HiFi to pakiet, który normalnie kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Oferuje on bowiem dostęp do muzyki w jakości bardzo zbliżonej do oryginału (czyt. niemal takiej samej, jak na płytach CD). Po upływie darmowych trzech miesięcy wasze karty zostaną obciążone płatnością za następny miesiąc. Jeśli jednak chcecie tego uniknąć, to w każdej chwili możecie anulować automatyczne odnawianie subskrypcji – wystarczy spędzić chwilę w ustawieniach, by dokopać się do umożliwiającej to opcji. Z tej oferty aż żal nie skorzystać!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.