ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
ASUS ROG Phone 2

ASUS ROG Phone 2 w teście wytrzymałości

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

ASUS ROG Phone 2 to jeden z najpopularniejszych smartfonów kierowanych specjalnie dla graczy, fanów mobilnej rozgrywki. Na początku września urządzenie trafiło do sprzedaży w Polsce w całkiem przyzwoitej cenie, a teraz jego wytrzymałość sprawdził nikt inny, jak sam JerryRigEverything.

Asus ROG Phone 2 – test wytrzymałości

Na powyższym filmie możecie zobaczyć, jak ROG Phone 2 radzi sobie podczas tortur. Mówiąc krótko: nowa konstrukcja Asusa jest naprawdę wytrzymała. Przy mocnym ucisku urządzenie zgina się, ale za nic w świecie nie chce pęknąć, co zresztą nie powinno nikogo dziwić z uwagi na dość pokaźną grubość całej konstrukcji. Szkło, z którego wykonany jest praktycznie cały smartfon, również jest bardzo wytrzymałe i wysoce odporne na zarysowania. Wtopiony w ekran czytnik linii papilarnych działał nawet, gdy został mocno porysowany.

Zobacz także: Aplikacja Facebook na Androida przekroczyła ważny kamień milowy, co udało się tylko nielicznym

Warto wspomnieć, że Zack z kanału JerryRigEverything regularnie torturuje nowe urządzenia – niedawno poddał próbie wytrzymałość Galaxy Folda, który przesadnie świetnie sobie nie poradził. Wracając jednak do ROG Phone 2: smartfon dał radę i pomyślnie przeszedł test wytrzymałości. Dla przypomnienia, sprzęt Asusa w dużym skrócie napędza mocarny Snapdragon 855 wraz z towarzystwem 12 GB pamięci RAM. Urządzenie wyceniono w naszym kraju na 3999 zł, co jak na takie wnętrze jest całkiem rozsądną kwotą. Mamy tu jakichś posiadaczy ROG Phone 2? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy