Archos-G8-101
Francuski producent tabletów – firma Archos – zaprezentowała ostatnio dwa nowe urządzenia z serii G9. Mimo to firma ta nadal nie zapomina o użytkownikach starszych tabletów, z myślą o których przygotowano aktualizację oprogramowania.

Archos prezentując tablety z serii G9 zrobił bardzo dobre wrażenie. Wszystko za sprawą tego, że producentowi udało się pogodzić bardzo dobre parametry techniczne z naprawdę niską ceną. W efekcie istnieje duże prawdopodobieństwo, że tablety te będą cieszyć się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących urządzenia z systemem Honeycomb.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Posiadacze tabletów z serii G8 (modele 28, 32, 43, 70 i 101) nie muszą obawiać się tego, że pozostaną bez aktualizacji. Właśnie rozpoczęła się procedura wypuszczania nowej wersji oprogramowania. Osoby liczące na to, że ich Android 2.2 Froyo zostanie zaktualizowany do Gingerbread mogą czuć się nieco rozczarowani.

Paczka z nową wersją firmware’u ma na celu zaktualizowanie wtyczki Adobe Flash Player, wprowadzenie narzędzia ułatwiającego powiązanie napisów z plikiem wideo, poprawienie długości działania urządzenia na baterii i usunięcie problemu polegającego na pokazywaniu elementów, które znajdują się na usuniętej karcie SD. Producent wspomina również o usunięciu błędów związanych z dźwiękiem, obrazem i działaniem modułu WiFi.

źródło: liliputing
Paweł Cebula