ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Archos aktualizuje oprogramowanie urządzeń z serii G8

Autor: Paweł Cebula Kategoria: Newsy

Archos-G8-101
Francuski producent tabletów – firma Archos – zaprezentowała ostatnio dwa nowe urządzenia z serii G9. Mimo to firma ta nadal nie zapomina o użytkownikach starszych tabletów, z myślą o których przygotowano aktualizację oprogramowania.

Archos prezentując tablety z serii G9 zrobił bardzo dobre wrażenie. Wszystko za sprawą tego, że producentowi udało się pogodzić bardzo dobre parametry techniczne z naprawdę niską ceną. W efekcie istnieje duże prawdopodobieństwo, że tablety te będą cieszyć się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących urządzenia z systemem Honeycomb.

Posiadacze tabletów z serii G8 (modele 28, 32, 43, 70 i 101) nie muszą obawiać się tego, że pozostaną bez aktualizacji. Właśnie rozpoczęła się procedura wypuszczania nowej wersji oprogramowania. Osoby liczące na to, że ich Android 2.2 Froyo zostanie zaktualizowany do Gingerbread mogą czuć się nieco rozczarowani.

Paczka z nową wersją firmware’u ma na celu zaktualizowanie wtyczki Adobe Flash Player, wprowadzenie narzędzia ułatwiającego powiązanie napisów z plikiem wideo, poprawienie długości działania urządzenia na baterii i usunięcie problemu polegającego na pokazywaniu elementów, które znajdują się na usuniętej karcie SD. Producent wspomina również o usunięciu błędów związanych z dźwiękiem, obrazem i działaniem modułu WiFi.

źródło: liliputing

Sprawdź najnowsze wpisy