OnePlus 7T to najnowszy smartfon OnePlusa, który swoją premierę miał stosunkowo niedawno, co czyni go wciąż świeżym tematem. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że firma swoje dziecko traktuje priorytetowo. OnePlus udostępnił niedawno OxygenOS w wersji 10.0.3, czyli aktualizację, która usprawnia aparat w modelu 7T.

OxygenOS 10.0.3 z usprawnieniami aparatu dla OnePlus 7T

oneplus 7t premiera specyfikacja wyglad cena

Aparat w OnePlusie 7T stoi na bardzo wysokim poziomie, lecz firma doskonale wie, że wymaga niewielkiej optymalizacji. Z tego też powodu OxygenOS 10.0.3 ujrzał niedawno światło dzienne. Aktualizacja została już udostępniona przez OTA, jednak nie wszyscy dostaną ją w tym samym czasie. Najnowsze uaktualnienie poprawia ogólną jakość zdjęć, zwiększa stabilność aparatu oraz ulepsza interfejs użytkownika.

Zobacz także: Pixel 4/4 XL: oficjalna specyfikacja, przykładowe zdjęcia, odblokowywanie twarzą i więcej

Niestety firma opisała wszystko bardzo ogólnikowo i nie wdała się w szczegóły. Niemniej jednak nie mamy powodu, by jej nie wierzyć. Prócz wymienionych powyżej nowości, OxygenOS 10.0.3 to także poprawki błędów i niewielkie usprawnienia w kwestii działania systemu. Jak już wspomniałem, uaktualnienie zostało udostępnione przez OTA, jednak z uwagi na fakt, że tego typu aktualizacje są rozprowadzana falami, nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Nowe wydanie OxygenOS powinno dotrzeć do każdego posiadacza OnePlusa 7T maksymalnie w ciągu kilku dni – należy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.