Brave Browser

Przeglądarka Brave już z ciemnym motywem na Androida

Newsy

Ciemny motyw to rozwiązanie, o którym jest w ostatnim czasie szczególnie głośno. Zupełnie się temu nie dziwie, bo to bardzo przydatna funkcja, a szczególnie w kiepskim oświetleniu. Nie męczy ona bowiem oczu tak bardzo, jak jasne kolory. Co chwilę słyszymy o kolejnych aplikacjach, które dostały tryb ciemny, więc nikogo nie powinien zdziwić fakt, że dziś do tego grona dołączyła przeglądarka Brave.

Brave Browser z ciemnym motywem

brave browser

Właśnie światło dzienne ujrzało nowe uaktualnienie przeglądarki Brave na Androida. Aktualizacja oznaczona numerem 1.4 wprowadza m.in. ciemny motyw, na który z pewnością wiele osób czekało. Oczywiście to nie wszystko, bo wydanie 1.4 to także kilka innych nowości i zmian. Mowa tu m.in. o nowym skrócie do otwierania prywatnych kart oraz znacznie łatwiejszym usuwaniu historii pobierania.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Zapomnij o łatwej instalacji usług Google na serii Huawei Mate 30. Kupno tych smartfonów stało się właśnie totalnie bezsensowne

Prócz tego poprawiono kilka drobnych błędów i poprawiono ogólną wydajność. Aktualizacja została już udostępniona w Sklepie Play. Jeśli jednak z jakiegoś powodu jeszcze do was nie dotarła, to możecie pobrać ją z APKMirror. Tytułowy ciemny motyw w przeglądarce Brave można włączyć w zakładce Motywy. Niestety trzeba to robić ręcznie, bo póki co nie ma możliwości automatycznej zmiany wersji kolorystycznej np. na podstawie godziny wschodu czy zachodu słońca. Dajcie znać w komentarzach, czy będziecie korzystać z ciemnego motywu!

Źródło: Android Police


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x