HTC One Mini 2 oficjalnie! Tajwańczycy ponownie… nie zaskakują

Newsy

HTC One mini 2_6V_Gunmetal

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dzisiejsza tajwańska premiera należy do tych, które są tylko czysto formalnością. Często przed oficjalnym ujawnieniem danego produktu Internet jest zalewany różnego rodzaju plotkami i przeróżnymi informacjami. Dzisiejszy przypadek jest nieco inny – tym razem jednak wystarczył jeden wyciek specyfikacji i w momencie premiery został potwierdzony.

 

Powyższy akapit oczywiście dotyczy HTC i One Mini 2, który dzisiaj oficjalnie ujrzał światło dzienne. Zabrakło wiele elementów z pierwowzoru i tym samym oprócz samego designu (a także nazwy) ciężko doszukać się podobieństw pomiędzy One (M8) i jego pomniejszoną wersją. Tym samym specyfikacja One Mini 2 prezentuje się następująco:

 

  • 4,5-calowy wyświetlacz 720p (1280×720);
  • 4-rdzeniowy układ Snapdragon 400 (4×1,2 GHz, 1 GB RAM);
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD);
  • aparaty 13 MPx BSI (brak UltraPixel) z tyłu i szerokokątna matryca 5 MPx z przodu;
  • akumulator o pojemności 2100 mAh;
  • Android 4.4 KitKat z SenseUI 6.0.

 

Podsumowując dostajemy lubiany design, głośniki BoomSound i niezbyt interesująca specyfikację. Niemniej jednak, ze wcześniejszych plotek nie została potwierdzona informacja o dostępności wielu wersji kolorystycznych. W praktyce do wyboru są trzy barwy:

 

HTC One mini 2 Gallery (1)

 

HTC nie podało szczegółowych informacji odnośnie ceny jak i konkretnych informacji dotyczących rozpoczęcia sprzedaży. Niemniej jednak zapewne wszystko zostanie szybko i po cichu wprowadzone – tak samo jak to miało miejsce z całą premierą One Mini 2.

 

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x