Google to prawdziwy gigant, który od stosunkowo niedawna produkuje swoje własne smartfony. Mowa oczywiście o linii Pixel, która już niedługo doczeka się nowych członków rodziny: Pixela 4 i Pixela 4 XL. Najnowsze doniesienia informują jednak, że podczas premiery wspomnianych urządzeń Google może nas zaskoczyć i zaprezentować dodatkowo kolejną generację swoich bezprzewodowych słuchawek.

Pixel Buds 2, czyli kolejna generacja bezprzewodowych słuchawek od Google

Pixel Buds

Wyczekiwana przez wielu fanów mobilnych technologii konferencja Google odbędzie się już 15 października. To właśnie podczas jej trwania firma oficjalnie pokaże światu rodzinę Pixel 4, choć szczerze mówiąc nie widzę w tym żadnego sensu, bo o tych smartfonach wiemy już absolutnie wszystko. 9to5Google donosi jednak, że tego samego dnia gigant z Mountain View pokaże jeszcze Pixel Buds 2, czyli kolejną generację swoich bezprzewodowych słuchawek.

Zobacz także: Zapomnij o łatwej instalacji usług Google na serii Huawei Mate 30. Kupno tych smartfonów stało się bez sensu

Jeśli to doniesienie okaże się prawdą i Google rzeczywiście uraczy nas nowymi słuchawkami, to firma zasłuży na gratulacje. Biorąc pod uwagę niemal codzienne przecieki o Pixelu 4, aż trudno mi uwierzyć, że o Pixel Budsach 2 nic wcześniej nie wyciekło. Oryginał zebrał całkiem przychylne oceny, jednak jako wady bardzo często wymieniano kabel łączący obie słuchawki – miejmy nadzieję, że druga generacja, jeśli w ogóle się ukaże, całkowicie się go pozbędzie. Chcielibyście zobaczyć kolejną odsłonę Pixel Buds? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.