GDG DevFest to seria wydarzeń, które co roku gromadzą entuzjastów technologii Google na całym świecie. Tematy poruszane na wydarzeniach przyciągną do siebie tych, którym nieobce są między innymi Android, Flutter, Kotlin, Firebase, PWA, Google Cloud Platform, Google Assistant, AR/VR, uczenie maszynowe, umiejętności miękkie i inne. Innymi słowy, wszystko to, co dzisiaj istotne w świecie informatyki i nowych technologii.

GDG DevFest we Wrocławiu to świetna okazja na poznanie technologii Google

Zachęceni sukcesem ubiegłej edycji pragniemy zaprosić Was do Wrocławia, jako partner medialny, na dwa dni wypełnione warsztatami, wykładami, networkingiem i naturalnie świetną zabawą. 

GDG DevFest Wrocław 2019 odbędzie się w dniach 15-16 listopada. Przygotowane zostały dwie równoległe ścieżki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo w planach jest panel lightning talków, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć swoją przygodę jako prelegent/prelegentka. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą udziału, to masz do tego świetną okazję — informacji o zgłoszeniach szukaj w poniższych linkach. Oczywiście nie tylko nauka jest ważna, więc po całym wydarzeniu zapraszamy na afterparty. Pojawią się na nim między innymi sami prelegenci, ale też inni entuzjaści, z którymi będziesz mógł się zapoznać i wymienić doświadczeniami. 

Bilety znajdziecie pod poniższym linkiem, a więcej informacji dostępnych jest na stronie samego wydarzenia. Możecie GDG DevFest śledzić również na Facebooku, Twitterze, oraz Meetupie. Zajrzyj też na naszą sekcję programowania na forum, gdzie również zachęcam do dyskusji na temat powyższego wydarzenia.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.