gdg devfest wroclaw 2019

Zapraszamy na drugą edycję GDG DevFest we Wrocławiu

Newsy

GDG DevFest to seria wydarzeń, które co roku gromadzą entuzjastów technologii Google na całym świecie. Tematy poruszane na wydarzeniach przyciągną do siebie tych, którym nieobce są między innymi Android, Flutter, Kotlin, Firebase, PWA, Google Cloud Platform, Google Assistant, AR/VR, uczenie maszynowe, umiejętności miękkie i inne. Innymi słowy, wszystko to, co dzisiaj istotne w świecie informatyki i nowych technologii.

GDG DevFest we Wrocławiu to świetna okazja na poznanie technologii Google

Zachęceni sukcesem ubiegłej edycji pragniemy zaprosić Was do Wrocławia, jako partner medialny, na dwa dni wypełnione warsztatami, wykładami, networkingiem i naturalnie świetną zabawą. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

GDG DevFest Wrocław 2019 odbędzie się w dniach 15-16 listopada. Przygotowane zostały dwie równoległe ścieżki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo w planach jest panel lightning talków, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć swoją przygodę jako prelegent/prelegentka. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą udziału, to masz do tego świetną okazję — informacji o zgłoszeniach szukaj w poniższych linkach. Oczywiście nie tylko nauka jest ważna, więc po całym wydarzeniu zapraszamy na afterparty. Pojawią się na nim między innymi sami prelegenci, ale też inni entuzjaści, z którymi będziesz mógł się zapoznać i wymienić doświadczeniami. 

Bilety znajdziecie pod poniższym linkiem, a więcej informacji dostępnych jest na stronie samego wydarzenia. Możecie GDG DevFest śledzić również na Facebooku, Twitterze, oraz Meetupie. Zajrzyj też na naszą sekcję programowania na forum, gdzie również zachęcam do dyskusji na temat powyższego wydarzenia.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x