Użytkownicy Twittera w Azji i Europie zgłaszają dziś szereg problemów z tweetowaniem i przeglądaniem niektórych rodzajów treści. Wśród zgłaszanych problemów jest brak możliwości zamieszczania na stronie pewnych typów treści, takich jak sondaże i media. Wiele osób nie jest także w stanie w ogóle zamieszczać Tweetów. Sam borykam się z tą awarią.

Twitter awaria

Twitter awaria

Wielu użytkowników nie widzi najnowszych odpowiedzi na swoje tweety. Niektórzy użytkownicy Twittera również zgłaszają trudności z wysyłaniem postów z aplikacji na Androida. Trendy tematyczne również wydają się nie działać. Rzecznik serwisu potwierdził występowanie tych problemów. Firma podaje, że awaria dotyczy zarówno Twittera, jak i alternatywnego klienta TweetDeck. Problem wpływa również na możliwość przeglądania DMs, za pośrednictwem serwisu.

Obecnie pracujemy nad poprawką i wkrótce powinniśmy wrócić do normy.

— Dodaje Twitter, nie podając szczegółów na temat przyczyny problemów.

Zobacz też: Polacy pokochali Redmi Note 8 Pro. Sprawdź, kiedy znów będziesz mógł go kupić

Problemy tego typu zdarzały się już wcześniej w przeszłości. Warto także zwrócić uwagę, że serwis wciąż pracuje nad zmianami. Możliwe więc, że to testowanie nowej funkcji jest odpowiedzialne za obecny stan rzeczy. Co ciekawe wiele osób, których dotknęła awaria, zgłasza, że serwis działa u nich już poprawnie. Z kolei inne wciąż się z nimi borykają. Nie wiadomo, czy jest to efekt prac serwisu nad rozwiązaniem problemu, czy też jego element. Pozostaje nam czekać na oficjalne stanowisko serwisu w tej sprawie.

Źródło: TechCrunch

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.